Тайстра

Ребрендинг магазинів "Тайстра"

,,,,,Зовсім недавно мережа магазинів «Тайстра» провела повний ребрендинг, адже більше 10 років команда «Тайстра Груп» працює над тим, щоб покращувати сервіс та швидкість обслуговування. Про що свідчить популярність магазинів «Тайстра» та успішний розвиток більше ніж 60 магазинів в декількох регіонах України: Чернівецькій, Тернопільській та Хмельницькій областях.
,,,,,«Тайстра» - це мережа магазинів для щоденних покупок, що мають зручне розташування поруч із домом. Окрім завжди свіжих фруктів та овочів Ви можете знайти всі необхідні продукти в найбільшому асортименті, напої та інші групи товарів для Вашого дому.
,,,,,Поруч із домом — гасло бренду, що передає логістичну стратегію магазинів Тайстра: розташування продуктових магазинів таким чином, щоб вони завжди опинялися біля вашого дому.
тайстра
Тайстра
,,,,,,Гасло ненав'язливо нагадує про те, що десь поблизу точно є місце, де можна задовольнити потреби у свіжих та якісних продуктах швидко і зручно.
,,,,,,Саме цю інформацію намагались донести в оновленому логотипі, що поєднує у собі традиційні елементи буковинської тайстри, і елементи, які символізують шлях з дому до магазину, котрий завжди неподалік. Він ніби передає карту пересічного району в якому проживає кожний із нас.
,,,,,,У кольорове рішення, що максимально привертає увагу, й, при цьому, є автентичним і витриманим, закодована ідея: тайстра, у котру вміщається безліч різноманітних продуктів.
,,,,,,Цікава новинка, яку почали віднедавна впроваджувати у фірмових магазинах «Тайстра» – це продаж справжньої піци, яка печеться у Вас на очах і точно припаде до смаку!
06 КВІТНЯ / 2021