Програма лояльності «ТАЙСТРА»

Програма лояльності «Тайстра» створена для винагороди клієнтів за щоденні покупки. Вона реалізована в сучасному мобільному додатку та являється персональним інструментом для кожного покупця:
- Містить зручний інтерфейс
- Приваблює лаконічним дизайном
- Працює на операційних системах iOS та AndroidКешбек та бонуси

Кешбек – це повернення частини коштів при покупці у вигляді бонусів, що являються внутрішньою валютою додатку. Для того щоб накопичувати бонуси Вам потрібно використовувати додаток при розрахунку за товар – давати сканувати особистий штрих-код на касі. Даний штрих-код відкривається за допомогою центральної кнопки нижнього меню додатку.Акції та спеціальні пропозиції

Для користувачів додатку «Тайстра» доступні ексклюзивні акційні пропозиції, які можуть надавати покупцю підвищений кешбек на той чи інший товар, або ж реалізовувати миттєву знижку на нього.
Підвищений кешбек зазвичай становить 15-35% від вартості товару, а з переліком акційних товарів Ви можете ознайомитись на головній сторінці додатку.


Зручний розрахунок бонусами

Оплачувати покупки в мережі магазинів «Тайстра Груп» Ви можете за допомогою накопичених бонусів в розмірі не більше 50% від суми чеку.

Гейміфікація та ранги користувачів
Більше використовуєте додаток – більшим стає Ваш ранг і, відповідно, розмір кешбеку та переваг разом з розширеними акційними пропозиціями.

Реферальна система - запрошення друзів в додаток

Щоб запросити друга Вам потрібно відправити йому посилання для скачування додатку і свій реферальний код. За кожного запрошеного друга Ви отримуєте винагороду. Варто зауважити, що додаткові бонуси за запрошеного друга будуть нараховані тоді, коли він здійснить першу операцію на касі за допомогою додатку.