З 1 грудня по 23 січня в мережі магазинів "Тайстра Груп" проходитиме другий сезон акції програми лояльності «JoyKis Гранд Тур»

,,,,,Джойки - невидимі істоти, але діти можуть їх бачити за допомогою безкоштовного мобільного додатку JOYKIS. Вони піклуються про чистоту нашої планети, а сама акція розрахована на дітей та їх батьків.
,,,,,Головна мета програми - донести до дітей важливість дбайливо ставитися до навколишнього середовища.
,,,,,Декілька різних ігор в смартфоні, які взаємопов'язані:
- Збирайте сміття та перетворюйте його на біо-пальне
- Побудуйте електромобіль та перемагайте у змаганнях на швидкість
- Приборкайте енергію сонця та облетіть навколо світу
- Обладнайте човен новітнім водневим двигуном та станьте чемпіоном

,,,,,Дітки можуть збирати героїв в одну колекцію у спеціальному альбомі, а також отримувати різного роду сувенірну продукцію: чашки, захисні немедичні маски, крутизні шкарпетки тощо.
,,,,,Механіка акції проста: акційна ціна 1 картки всього 1 грн, яку отримує покупець магазину за суму чеку в розмірі від 99 грн. За кожний крок даної суми в чеку – покупець отримує можливість придбати додаткову картку за акційною ціною.
,,,,,Крім цього за кожний товар-партнер в чеку купець може придбати додаткову картку за 1 гривню.
,,,,,Таким чином в одному чеку може бути декілька карток по акційній ціні. Повна ціна картки без акційних пропозицій – 20 грн та продається як звичайний товар.
,,,,,Для того щоб картки було зручно збирати – створено спеціальний альбом, який можна придбати в магазинах.
,,,,,Joykis в ігровій формі навчають дітей, батьків та всіх жителів України сортувати сміття. Наші міста стануть чистіше, важливо щоб діти з дитинства навчились сортувати сміття.
,,,,,Давайте зробимо нашу планету чистіше разом!