Справжнє буковинське крафтове пиво
,,,,,Історія справжнього буковинського крафту почалась в далекому 2010 році в Чернівцях в пабі ГОЙРА, де зварили перше крафтове пиво. Назва пива походить від буковинського вигуку «ГОЙРА!», що виражає емоцію радості. Саме тому слоган нашого пива: «Пиво грає – душа співає!».
,,,,,За час свого існування пиво «Гойра» завоювало прихильність споживачів, тому було вирішено перенести виробництво із одноіменного пабу в окрему пивоварню, що знаходиться з 2012 року за адресою вул. Коломийська, 2 Ж.

,,,,,І ось 2021 року крафтове пиво на Буковині виходить на якісно новий рівень та отримує власну лінійку баночного пива. Перша сортова лінійка включатиме чотири популярні різновиди пива крафтової якості та вигідно відрізнятиметься від найближчих конкурентів на ринку виключно натуральними складниками та максимально первісним смаком та ароматом.
,,,,,Раді повідомити, що саме в мережі магазинів «Тайстра» Ви маєте змогу одними з перших придбати справжнє крафтове пиво «Гойра» в банці в повному асортименті: «Світле», «Преміум», «Чорне» та «ІПА». Пиво «Гойра» - це виключно натуральний продукт місцевого виробництва, зроблений людьми і для людей!

ПРЕМІУМ

Класичний сорт пива - лагер, створений за авторською рецептурою, відкриє таємницю солоду та магію хмелю. Щільна піна, яка ще більше розкриває повноту смаку, довго зберігаючи свіжість пива.
Стиль: Лагер
Склад: вода, солод ячмінний, дріжджі пивнi, хмiль
Смакує в : Бокал / банка

ALK 4,5% | IBU 14,6 | OG 12%ІПА ЕЛЬ

«Індійськи блідий Ель» вариться з чотирьох видів сортів хмелю, які в поєднанні з солодом утворюють неповторний, витончений смак легкої карамелі, що доповнюється яскраво вираженою пікантною гіркотою.
Пиво з кожним ковтком набуває фруктового присмаку та закручує у вирій яскравих ароматів цитрусу та ялівцю.
Стиль: Ель
Склад: вода підготовлена, солод ячмінний світлий, солод ячмінний карамельний, солод спеціальний "Пель Ель", дріжджі пивнi, хміль
Смакує в: Бокал / банка

ALK 4,7% | IBU 42 | OG 14%

СВІТЛЕ

Пиво з легким жовтим кольором, що є показником насиченого ніжного смаку. Приємний легкий аромат пива та його стійка піна, яка осідає на склянці ніжним мереживом – таким має бути справжній лагер.
Стиль: Лагер
Склад: вода підготовлена, солод ячмінний, дрiжджi пивнi, хмiль
Смакує в : Бокал / банка

ALK 3,5% | IBU 18,5 | OG 11%ЧОРНЕ

Сорт пива - портер з насиченим «підсмаженим» смаком, з шоколадними і кавовими нотками та терпким післясмаком горілого фруктового дерева.
Стиль: Портер
Склад: вода підготовлена, солод ячмінний світлий, солод ячмінний
карамельний, солод ячмінний палений, дріжджі пивнi, хміль
Смакує в: Бокал / банка

ALK 4,5% | IBU 38 | OG 14%